„BIEGOWY AUTOBUS”

W imieniu kolegi Leszka Brzeskiego członka Zarządu Regionu Płockiego NSZZ „Solidarność”, informujemy o możliwości skorzystania z bezpłatnych zajęć w ramach „Biegowy Autobus” szczegóły jak niżej:

Autokar z napisem „Biegowy Autobus” na trasie: Płock – Grabina będzie przewoził chętnych Płocczan na zajęcia sportowo –rekreacyjne do Grabiny (biegi, nordic –walking, spacer) w każdą niedzielę. Pierwszy wyjazd 28.01.2018 r.
PRZEJAZD BEZPŁATNY (Sponsorem wyjazdu jest PKN Orlen)
Rozkład jazdy: (przystanki)
9.30 – Stacja paliw PKN Orlen – Lidl ul. Wyszogrodzka
9.32 – Hubalczyków
9.35 – Zielony Jar Podolszyce Północ
9.37 – Podolszyce
9.40 – Skotnickiego
9.43 – Armii Krajowej Podolszyce Południe
9.46 – Piaska Międzytorze
9.48 – Piękna
9.51 – Petropol Al. Jachowicza…
9.55 – ZOO Al. Kilińskiego
9.58 – Kościelna Radziwie
10.05 – Góry
10.10 – Grabina
Czas przeznaczony na zajęcia sportowo –rekreacyjne 10.15 – 11.45
Powrót z Grabiny 11.45. autokar wraca tą samą trasą.

Uwaga – Organizator przejazdu nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo w czasie zajęć sportowo-rekreacyjnych.
Każdy z uczestników dobrowolnie wybiera rodzaj zajęć i odpowiada za swoje bezpieczeństwo, postępowanie i zachowanie.

W IMIENIU ORGANIZATORA SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Organizator: Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy „Viktoria” Prezes klubu Leszek Brzeski tel. 604976123 www.viktoria-plock.pl