SM2 SM4

14 lipca br. odbyło się kolejne spotkanie Sekcji Młodych w Regionie Płockim na którym gościnnie uczestniczyli Andrzej Jakubiak i Ireneusz Pszczoła – pracownicy Działu Rozwoju Związku Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.

Na spotkaniu młodzi związkowcy nakreślili plan działań na najbliższe miesiące m.in.:

– zaplanowano spotkania z przewodniczącymi Komisji Zakładowych NSZZ „Solidarność” w Regionie Płockim,

–  poruszono problemy ”młodych związkowców” z jakimi spotykają się na co dzień w miejscach pracy ,

– omówiono przygotowania do organizowanego przez Krajową Sekcję Młodych happeningu w Warszawie, który będzie wyrazem sprzeciwu zatrudnianiu młodych ludzi na umowy śmieciowe.

Wszystkich młodych związkowców chcących działać w sekcji młodych prosimy o kontakt z:

Łukasz Kryszczak tel: 511-078-655  lub

Sekretariat Regionu Płockiego NSZZ „Solidarność” tel. 24 262 88 33