CGMARKETING.PL: Usługi z 10% rabatem

Firma reklamowa cgmarketing.pl oferuje 10-procentowy rabat na wszystkie usługi dla członków Związku i organizacji związkowych, m.in. koszulki z nadrukiem, gadżety reklamowe, poligrafia. Kod rabatu: SOLIDARNOŚĆ.

cgmarketing.pl
okazyjnakoszulka.pl/twoj-nadruk
mail: biuro@cgmarketing.pl
tel: 531 731 317
ul. Łódzka 8/12 lok. 10.1, 42-218 Częstochowa.

BE-EFFECTIVE.PL: Suplementy diety z 10% rabatem

Suplementy diety, adaptogeny, super foods, witaminy, minerały, funkcjonalne kawy i herbaty oraz Yerba Mate teraz dla związkowców z 10-procentowym rabatem w sklepie internetowym BE-EFFECTIVE.PL. Kod rabatu: SOLIDARNOŚĆ.

Członkowie Solidarności bez limitu i z większymi zniżkami do końca września

35 gr zniżki na paliwa zwykłe, 38 gr na paliwa ekstra i 10 gr na gaz – to zniżki, które były wynegocjowane dla członków Solidarności posiadających związkowe karty „Lotos Biznes” w ramach programu elektronicznej legitymacji związkowej do końca sierpnia br. Teraz obowiązują kolejny miesiąc – do końca września.

Naszych Związkowców w przeciwieństwie do innych posiadaczy kart lojalnościowych, nie obowiązują limity. Wyższe są też zniżki: 35 gr – za podstawowe paliwo 95 i 38 gr za paliwa Dynamic oraz 10 gr za litr autogazu. W przeciwieństwie do innych klientów, którym zniżki naliczane są tylko do 150 litrów miesięcznie, członków Solidarności takie limity nie obowiązują.

Obecnie ze związkowej karty „Lotos Biznes” w ramach programu elektronicznej legitymacji związkowej korzysta ponad 200 tys. członków Związku. Aby otrzymać elektroniczną legitymację związkową należy zwrócić się bezpośrednio do swojej macierzystej organizacji związkowej.

Marek Lewandowski, rzecznik przew. KK

  • Autor: Marek Lewandowski
  • Źródło: tysol.pl
  • Data: 02.09.2022 10:57
  • Tagi: Lotos, Elektroniczna Legitymacja Członkowska, zniżki

By Mariusz