Kaczynski

Prezes PiS podziękował przewodniczącemu „S” oraz całemu Związkowi za wsparcie w trakcie trwania kampanii wyborczej. „Jestem przekonany, że idea budowania Polski solidarnej będzie nadal drogowskazem w relacjach Prawa i Sprawiedliwości oraz NSZZ „Solidarność” – czytamy liście napisanym przez Jarosława Kaczyńskiego.

Szef partii rządzącej podziękował za list Piotra Dudy przesłany do niego po ogłoszeniu wyników wyborów parlamentarnych. Czytaj więcej

„Pragnę podziękować Panu Przewodniczącemu i całemu Związkowi za wszystkie przejawy zrozumienia i sympatii, z jakimi na każdym kroku spotykaliśmy się w kampanii wyborczej” – czytamy w liście. Jak podkreśla prezes PiS: „przeżywamy wspólną radość, żywimy wspólne nadzieje, przeczuwamy się do wspólnej odpowiedzialności”.

Jarosław Kaczyński jest przekonany, „że idea budowania Polski solidarnej będzie nadal drogowskazem w relacjach Prawa i Sprawiedliwości oraz Związku. W tym duchu liczę na współpracę i wsparcie, o których tak szczerze i przekonująco pisze Pan Przewodniczący”.